Чому білі крафт пакети з ручками — ідеальний вибір для екологічної упаковки

Акцент на екологічності упаковки зробив паперові крафт пакети з ручками дуже популярними та затребуваними у різних сферах. Причин цьому дві: спосіб виготовлення білих крафтових пакетів та візуальні асоціації крафту з природністю, екологічністю та раціональним використанням ресурсів. Якщо ви ще не знаєте, де в Україні оптом за доступною ціною купити білі крафт пакети з ручками, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину ТЕРА ПЛАСТ: https://teraplast.com.ua/ua/p806521611-kraft-paket-ruchkami.html.

Особливості виробництва паперових крафт пакетів із ручками

Екологічність паперових крафт пакетів з ручками насамперед досягається методом їх виготовлення. Крафт-папір різної щільності, який надалі розкроюється і склеюється в пакети, виготовляється з щепи. При сильному нагріванні масу перетворюють на тверду целюлозу, відбирають, промивають і відбілюють. Потім маса розкочується на дрібних сітках і пресується. У процесі виготовлення паперових крафт пакетів із ручками не додається ПВХ чи поліетилен. Дана специфіка виробництва дозволяє отримувати упаковку, яка підлягає переробці або самостійно розкладається протягом короткого часу. У цьому параметрі паперові крафт пакети з ручками виграють у класичних поліетиленових.

Естетика та сприйняття білих крафтових пакетів

У дизайні упаковки також існує поняття трендів та моди. Білі крафтові пакети у підсвідомості покупця асоціюються з мінімалізмом, стриманістю та турботою про екологію. У більшості випадків для створення упаковки використовується класичний бурий або білий (молочний) крафт. Сприйняття цих відтінків тяжіє до природи.

Незважаючи на простоту білих крафтових пакетів, їх купують гуртом для преміальних лінійок продукції. Підкреслити стиль, продуманість концепції, а також висловити смисли, вкладені у бренд, можна через друк на білих крафт-пакетах з ручками. Білий — чудове тло для одно- та багатобарвного друку, лакування та нанесення фольгування. На білих крафт пакетах із ручками реалізується метод шовкографії та офсетного друку.

Чому в Тера Пласт вигідний опт крафтових пакетів? Мінімальна кількість для гурта робить співпрацю вигідною як для великих, так і для дрібних компаній. Ви отримуєте якісну упаковку у різних розмірах з можливістю брендування, що дозволяє одночасно закрити питання пакування для всієї товарної лінійки.

Штучка.net