Який голосовий асистент краще

За допомогою голосового асистента можна швидко знайти потрібну інформацію онлайн, координувати роботу систем розумного будинку, складати графіки та сценарії, керувати будильниками та таймерами. Одним словом – дуже корисний сервіс.

При цьому голосовий помічник не є чимось ексклюзивним. У світі існує велика їх кількість. Розробкою власної програми займаються великі компанії, як пов’язані з сучасними технологіями, так і з банківською сферою або безпосередньо комерційною діяльністю.

Ми розповімо, який голосовий асистент можна використовувати в Україні. Також ви дізнаєтесь про лідерів у цій сфері. А придбати обладнання варто у NeoSmart: https://neosmart.com.ua/multimedia-umnogo-doma-uk/golosovye-assistenty-uk/.

Голосовий помічник в Україні: Google Assistant, Siri, Alexa, Cortana

Найпопулярніші такі голосові асистенти:

  • Siri від Apple;
  • Alexa від Amazon;
  • Cortana від Microsoft;
  • Google Assistant зрозуміло, від кого.

Перше місце практично розділили «яблучна» «Сірі» та Google Assistant. Siri здатна керувати іншими програмами, публікувати пости у ряді соціальних мереж і працювати з 21 мовою. При цьому часи, коли цей голосовий помічник міг бути використаний тільки з айфоном вже минули. Щодо продукту «Гугл», то він, хоча десь і поступається за функціоналом, наприклад, відсутня функція «особистий секретар», проте відрізняється сумісністю з абсолютною більшістю додатків для андроїда. А користувачів смартфонів з такою ОС теж набагато більше, айфонів загалом стільки не випустили, скільки андроїдів наразі використовують люди. Це дозволяє працювати з великими масивами даних та ефективно позбавлятися багів.

Продукт Amazon, Alexa, більше підійде для розваг. Це визнаний лідер, якщо йдеться про відтворення музики, оскільки працює з безліччю тематичних застосунків.

Зрештою, Cortana від Microsoft. Відрізняється глибокою інтеграцією із системами та програмним забезпеченням від того ж розробника. У цій сфері голосовому асистенту просто немає рівних. Проте, Cortana програє решті. Причому по всіх напрямках. Голосовий помічник орієнтований на продукцію Microsoft, відрізняється мінімальною сумісністю з іншими виробниками і має обмежене застосування в ряді регіонів. Одним словом, це спеціалізований віртуальний асистент для підвищення робочої продуктивності при використанні продуктів «Майкрософт».

Штучка.net